FAQ – Často kladené otázky

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > FAQ – Často kladené otázky
 

FAQ – často kladené otázky

FAQ - Často kladené otázky

Jak rychle dostanu své sluneční brýle?
Standardní doba dodání je jen 3 až 10 dní. Většina brýlí je připravena na téměř okamžitou expedici. Chcete-li mít přesné informace o konkrétním modelu, napište nám e-mail na info@nudokki.sk , brzy vás budeme kontaktovat s přesným datem expedice a doručení brýlí.

 
Co v případě, že brýle nejsou skladem?
Znamená to, že brýle jsou ve výrobě u našeho renomovaného dodavatele. Prodáváme jen originály italské výroby, proto může dodání trvat trochu déle. Maximálně však 2 až 4 týdny.

 
Co mám dělat, když chci brýle vrátit?
V případě jakékoli reklamace se můžete spolehnout na náš odborný servis. Pokud jde o výrobní vadu, doba po kterou můžete zakoupené brýle reklamovat je dlouhá až 24 měsíců. Pošlete nám fotografii brýlí na info@nudokki.sk , napište nám i důvod vrácení a nezapomeňte na číslo vašeho účtu, kam vám máme peníze vrátit.

 
Jak si mám vybrat správnou velikost brýlí? Při každém prodávaném modelu uvádíme jeho přesné rozměry v milimetrech. Pokud v popisu brýlí najdete například údaj 56/18/140, znamená to, že čočky jsou velké 56 mm, nosník mezi sklíčky má 18 mm a straničky jsou dlouhé 140 mm.

 
Co je to stranická?
Stranická je rameno nebo nožička brýlí, vede od rámu lemujícího sklíčka až po koncovky, které se nasazují za uši.

 
Jak si mohu vyzkoušet brýle?
Doslova na vlastní kůži si můžete zboží vyzkoušet při osobním odběru nebo v našich prodejnách Optiky Klaudia .

 
Mohu si objednat exkluzivní modely, například značku Cazalis a DITA?
Ano, nabízíme vám i ty nejlukrativnější modely, které se na světě vyrobí jen několik kusů. Všechny modely značky Cazal máme k dispozici v prodejnách Optiky Klaudia a jsou připraveny k okamžitému odběru. Pokud máte zájem o exkluzivní a speciální modely, napište nám na info@nudokki.sk a zajistíme vše potřebné, aby se tyto výjimečné brýle dostali právě k vám.

 
Nabízíte výhradně originální značkové sluneční brýle?
Můžete se spolehnout, že náš sortiment je zaručeně originální. Spolupracujeme pouze se světovými výrobci a renomovanými distributory slunečních a dioptrických brýlí jako Luxottica Group Italy a Safilo Group Italy .

 
Mohu si objednat i dioptrické čočky k nabízeným značkovým modelům? Optika Klaudia působí na trhu již od roku 1991, je vybavena nejmodernějšími zařízeními pro měření a diagnostiku zraku . Její profesionální personál vám připraví dioptrické čočky přesně podle vašich potřeb.

 
Poskytujete nějaké slevy?
Máme pro vás připravený věrnostní program , v rámci kterého dostáváte body za každý nákup. Tyto body můžete sbírat a při jakémkoliv dalším nákupu přeměnit na zajímavou finanční slevu. Zároveň můžete získat Cashback z ceny nákupu zpět. S věrnostní kartou Optika Klaudia / Nudokki.sk získáte 2% zpět z ceny Vašeho online nákupu na www.nudokki.sk a 3,5% v Optice Klaudia v Galantě.

Nemáte ještě Optika Klaudia / Nudokki.sk Lyoness věrnostní kartu? Zdarma ji získejte ZDE a čerpejte své výhody
Nabízíte speciální služby?
Ano, u nás zakoupené brýle vám umíme přizpůsobit na míru. Každý zakoupený model vám dodáme is originálním pouzdrem a čističkou na sklíčka. V partnerských prodejnách Optiky Klaudia vám kromě toho nabízíme také například čištění ultrazvukem a na počkání vám brýle utáhneme.

 
Jak mi doručíte brýle?
Můžete si vybrat, zda si chcete převzít brýle na dobírku, od kurýra nebo osobně. Pokud si přejete dopravit brýle v rámci Prahy, víme vám je doručit i osobně.

 
Posíláte brýle i do zahraničí?
Ano, víme vám vyhovět i v případě, že si přejete doručit brýle mimo Slovenska. Na přeshraniční přepravu využíváme služeb České pošty a cena doručení vychází z jejího aktuálního ceníku.

 

Hodnocení zákazníků a bezpečný nákup

Celý článek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze