DIOR News-sbírka podzim 2019

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog > DIOR News-sbírka podzim 2019
 
Zhlédnutí: 354

DIOR News-sbírka podzim 2019

Možná se vám zdá, že léto se chýlí ke konci, že prázdniny a dovolené jsou už jen vzpomínkou na slunečné dny. Dior vás však přesvědčí, že je se na co stále těšit. Novinky slunečních brýlí z podzimní kolekce 2019 vás doslova rozzáří. Značka Dior vsadila na dokonalý design a technické inovace. Sluneční brýle Dior spojují tradice a pokrok. Designérské kousky jsou vytvářeny jako umělecké dílo, které je v perfektní souhře tvaru, barvy a tvůrčí kreativity.

Sluneční brýle Christian Dior SOSTELLAIRE 1 zaujmou velkým čtvercovým rámem z kvalitního acetátu a jemnými čočkami s odstupňovaným efektem.

 

DIORSOSTELLAIRE 1

 

 

Pokud vaší tváři přistane dříve kulatý model, tak sluneční brýle Christian Dior SOSTELLAIRE 3 jsou přesně to, co hledáte. Elegantní design a čočky, které zajišťují 100% ochranu před UV zářením, vás určitě nezklamou.

 

sluneční brýle CHRISTIAN DIOR SOSTELLAIRE3 807 / 1I

 

 

"Vysokou školu elegance" splňují sluneční brýle Christian Dior DIORINSIDEOUT 1 . Odvážný tvar a jedinečné barevné kombinace jsou doplněny výrazným označením na stranicích.

 

DIORINSIDEOUT 1

 

 

Modely řady Christian Dior DDIOR F  osloví odvážné dámy. Rafinovaný kočičí rám zdůrazní vaši ženskost. Velké logo na stranicích jasně připomíná, že značka Dior má ve světě módy své dominantní místo.

 

DDIOR F

 

 

Pro dámy, které mají rády extravaganci, nebojí se experimentovat a zaujmout, tak pro vás značka Dior přináší skutečně zajímavý kousek. Jednolité sluneční brýle CHRISTIAN DIOR KALEIDIORSCOPIC jsou nesporně bestsellerem v nejnovější kolekci Dior - podzim 2019.

 

CHRISTIAN DIOR KALEIDIORSCOPIC

 

 

nabídce NUDOKKI najdete i stylové a kvalitní novinky dioptrických rámů z designérské dílny značky Dior.

 

Dior je značka, která naplní vaše očekávání!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze