sladká romance s kolekce Dolce & Gabbana GRAFFITI

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog > sladká romance s kolekce Dolce & Gabbana GRAFFITI
 
Zhlédnutí: 1028

sladká romance s kolekce Dolce & Gabbana GRAFFITI

sladká romance s kolekce Dolce & Gabbana GRAFFITI

 

Dolce & Gabbana - značka, která přináší do světa módy životní styl přímo ze Sicílie. Domenico Dolce a Stefano Gabbana se ve své tvorbě spoléhají na italské dědictví a tradici. Špičkové řemeslné zpracování, odvážný design, kde najdete plnou chuť Středozemního moře, italský temperament, energii a hrdost, to jsou sluneční brýle značky Dolce & Gabbana.

 

Velmi silný módní trend street wear a motivy inspirované graffiti přinášejí do nejnovějších modelů z dílny Dolce & Gabbana barvy, rozmanitost a zároveň italskou eleganci.

 

Chraňte si své oči před slunečními paprsky stylovými brýlemi Dolce & Gabbana z kolekce Graffiti.

 

Sluneční brýle Dolce & Gabbana DG 2198 jsou exkluzivní sluneční brýle s vyměnitelnými očnicemi. Kulatý tvar s osobitou grafikou dávají těmto brýlím hravý a zároveň elegantní nádech. Inovativní projekt, který umožňuje nosit tři různé modely na jednom rámu je zajištěn pomocí klipu. Zda elegantní černé nebo graffiti , jsou tyto sluneční brýle skvělým módním doplňkem.  

 

 

Dolce & Gabbana Graffiti

 

 

 

 

 

 

Sluneční brýle Dolce & Gabbana DG 4319 jsou jedinečné brýle z kvalitního acetátu s kovovým nosníkem a  graffiti potiskem. Výrazný kočičí tvar, hravá graffiti potisk, s nádechem nespoutanosti a zábavy, jsou přesně to, co dělá tuto značku výjimečnou. Samozřejmě nechybí jemně vyryté logo Dolce & Gabbana. 

 

Dolce & Gabbana DG 4319 Graffiti

 

 

 

 

Sluneční brýle Dolce & Gabbana DG 4338 jsou důkazem toho, že i brýle s klasickým tvarem oživené graffiti potiskem, jsou inspirativním kouskem. Velká pozornost je věnována kovovým detailem.

 

 

Dolce & Gabbana DG 4338 Graffiti

 

 

 
Nechte se inspirovat jedním z nejsilnějších módních trendů ve světě luxusních značek slunečních brýlí, jakým je street wear a motivy graffiti od Dolce & Gabbana.

 

 

Dolce & Gabbana Graffiti

 

zdroj: Luxottica
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze