Geometrické šílenství Yves Saint-Laurent

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog > Geometrické šílenství Yves Saint-Laurent
 
Zhlédnutí: 388

Geometrické šílenství Yves Saint-Laurent

Geometrické šílenství Yves Saint-Laurent

Pařížska elegance, měkkost a zároveň dynamika, tak může charakterizovat jedinečný styl slunečních brýlí Yves Saint Laurent.

Tato značka opět přináší bohémský dotek. Smělé geometrické tvary slunečních brýlí Yves Saint Laurent nenechuje nic náhodě. Jsou prostě "elegantní".

Saint Laurent SL 302 LISA je vyroben z lehkého kovu, který je extrémně odolný, odolný vůči korozi a zachovává si jeho tvar a stabilitu. Tyto rysy a moderní design budou oceněn jak dámami, tak pány, pro něž je kvalita a originalita na prvním místě. 

Harmonii tvaru a materiálu prezentují sluneční brýle Saint Laurent SL 303 JERRY. Motýlí kovový rám v elegantních odstínech zaručuje, že se váš vzhled doslova rozsvítí. Jemné strany jsou vybaveny pohodlnými chráničů, které poskytují nezbytnou útěchu při nošení. Tak se klidně dohnat!

Srdeční sluneční brýle Saint Laurenta SL 301 LOULOU přinášejí světu osobitých geometrických tvarů na čistou romantiku. Dopřejte si vzhled hravosti a nepřemodnosti. Velmi lehký kovový rám má jednoduchý paprsek a na stránkách není žádné logo značky. Všechny tyto sluneční brýle samozřejmě dávají vašim očím optimální ochranu před ultrafialovým zářením.
Yves Saint Laurent nabízí originální geometrické tvary, které dodávají bohémský dotek. Udrží vás stejně na pláži, ať už na cestě do práce. 

Prohlédněte si Yves Saint Laurent s brýlemi a vytvořte si svůj styl!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze