Jaké sluneční brýle nosí celebrity?

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog > Jaké sluneční brýle nosí celebrity?
 
Zhlédnutí: 379

Jaké sluneční brýle nosí celebrity?

Svět módy a svět hvězd showbyznysu se navzájem přitahují a zároveň se potřebují. Módní značky hledají obličeje svých kolekcí, které jim zajistí pozornost a zájem. Značky prezentují své nové trendy a styly prostřednictvím známých osobností, které je předvádějí na společenských akcích, ve filmech, ale i každodenním životě.

Sluneční brýle, optické rámy a sportovní brýle světových designérů překonávají konvenční stereotypy a zároveň prosazují nadčasovou modernost a dokonalou funkčnost.

 

Půvab a smyslnost. To charakterizuje značku DIOR . Jessica Alba , zda Chiara Ferragni sáhli po této osvědčené značce, která je symbolem luxusu a dokonalosti.


DIOR

 

 

 

Elegantní vzhled Amal Clooney dotvářejí sluneční brýle značky ELIE SAAB . Propracovaný design a styl, který je jedinečným průnikem západní a východní kultury, vypadá skutečně šarmantně.

 

ELIE SAAB

 

 

Značka FEND I přitahuje muže i ženy. Je extravagantní a zároveň elegantní. Výrazné barvy a tvary s neobvyklými detaily oslovili módní ikony, jakými jsou Adwoa Aboah, Sita Bellan nebo Kiernan Shipka.

V každém kousku z kolekce FENDI se odráží dokonalé řemeslné zpracování spojené s neodmyslitelným a originálním designem. Jasmine Saunders, zda Kaia Gerber sáhli právě po takovýchto osvěžujících kouscích.

 

FENDI

 

FENDI FF0369S

 

 

Julia Roberts je symbolem ženské krásy a elegance. Moderní a čisté linie slunečních brýlí značky MAX MARA vytvářejí dokonalou harmonii a jsou ozdobou obličeje na filmovém plátně, či běžném životě.

 

Rafinovaný a zároveň elegantní model značky MAX MARA zvolila Shay Mitchell. Je hravý, mladistvý a zároveň nepřehlédnutelný. Kombinace tradičních prvků a dynamické inovace, předurčuje tuto značku na úspěch.

MaxMara

 

 

Značka CARRERA není jen výrobcem sportovních brýlí. Sluneční brýle CARRERA symbolizují dobrodružství a vášeň. Milují jejich aktivní lidé, kteří mají svůj styl. Joe Jonas, Priyanka Chopra, Belen Rodriguez se nechali inspirovat kultovními modely, které disponují vlastním stylem a množstvím originálních barev.

 

CARRERA CARRERA

 

 

Na perfektní a zároveň stylovou ochranu očí vsadil Nick Jonas. Nespoutaný styl zdůraznil elegantními slunečními brýlemi POLAROID .

 

POLAROID

 

Robert Downey JR dokonale zaujme s luxusním modelem GIVENCHY. Design modelu je komfortní, esteticky tvarovaný a vytváří vynikající vizuální efekt.

 

Givenchy

 

Modely brýlí, které milují i ​​světové celebrity jsou charakteristické nadčasovou krásou, moderností, dokonalou funkčností a ohromujícím vzhledem. Všechno toto poskytují tvůrci a výrobci světových značek i vám. Vždyť kdo by nechtěl nosit módní kousek, který proslavila známá osobnost.

 

 

 

Vypadat skvěle přece není doménou jen hvězd.

 

 

zdroj:  Safilo SpA - se sídlem: via Settimo Strada, Padova (PD) - Italy
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze