Podzim v geometrických tvarech Ray-Ban

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog > Podzim v geometrických tvarech Ray-Ban
 
Zhlédnutí: 529

Podzim v geometrických tvarech Ray-Ban

Podzim v geometrických tvarech Ray-Ban

Ray-Ban je značka, která upozorňuje na vaše zákazníky. Vytiskněte modely okuliarov, které jsou vždy v dokonalej harmónii s aktuálním módním a vaším komfortem při jejich nosení.

Geometrie se objevila v módě v šedesátých letech. Objevovala se nejen ve vzorech látek, ale i v samotných tvarech oděvů a módních doplňků. Jinak tomu není ani dnes, kdy se módní značky nechávají inspirovat právě nápaditostí tvarů a kombinací materiálů.  

Moderní styl a nespoutaný duch značky Ray-Ban je charakteristický v jejich nejnovějších modelech slunečních a dioptrických brýlí. Značka s oblibou experimentuje s tvary modelů a neustále zdokonaluje techniku.  

 

Nápaditý design slunečních brýlí Ray-Ban RB3548N hexagonal je vytvořen průnikem kruhu a čtverce, čímž vznikl originální šestiúhelníkový model. Ploché krystalové čočky Round, v jemném zlatém rámu, zdůrazňují eleganci na každý den. V široké nabídce kombinaci barevných čoček a kovového rámu si určitě najdete přesně to, co vyhovuje právě vám.  

 

RB3548N hexagonal

 

 

Elegantní sluneční brýle s plochými čočkami Ray-Ban RB3556N Octagonal jsou nadčasové a sofistikované. Geometrický tvar, tenké profily, měkké chrániče na konci straniček, to vše vytváří kultovní styl značky Ray-Ban. Je to dokonalá kombinace minulosti a současnosti, která dělá tuto značku tak oblíbenou.  

 

RB3556N Octagonal

 

Kolekci slunečních brýlí Ray-Ban RB3548NM FERRARI si oblíbí všichni, kteří milují tradici a nezaměnitelné ikonické akcenty značky Ray-Ban. Zahrnují v sobě eleganci a zároveň dynamickou výbušnost. Určitě osloví dámy i pány. Vybrané modely z této kolekce jsou určeny i pro dětského zákazníka. Maximální ochrana proti slunečnímu záření, špičkové materiály a krásný design, to jsou ideální parametry i pro dětské sluneční brýle.  

 

RB3548NM FERRARI

 

 

Značka Ray-Ban přináší geometrické tvary ve stylu Oktagon iv dioptrickém provedení. Modely Ray-Ban RX6456 můžete mít s klasickými čirými dioptrickými čočkami nebo jako sluneční brýle s originálními dioptrickými čočkami Ray-Ban.

 

Dioptrické brýle Ray Ban RX6456 2500

Barevná rozmanitost odstínů slunečních brýlí, elegance tvarů, autentičnost a kvalita, to jsou neměnné hodnoty značky Ray-Ban. Geometrický styl má v sobě odvahu, eleganci a nadčasovost.    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze