Podzimní barvy

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog > Podzimní barvy
 
Zhlédnutí: 505

Podzimní barvy

Podzimní barvy

Současná móda je, co se týče barev, velmi velkorysá. Ať už se to týká samotného oblečení nebo volby vhodných doplňků. Výběr barvy mnohdy odráží mentalitu lidí. Je pro nás inspirací, je to moment, kdy se chceme cítit dobře.

Příchod podzimu v nás evokuje celou škálu barev, jejich kombinací a souvislostí s celkovým outfitem. Výrazné barvy v přírodě jasně naznačují, že se při jejich výběru a sladění rozhodně nudit nebudeme.

 

Sluneční brýle už dávno nejsou záležitostí léta, ale neodmyslitelným doplňkem a ochranným prostředkem našeho zraku po celý rok. Při výběru vhodných slunečních brýlí hraje hlavní roli jejich dokonalá funkčnost a samozřejmě i nezbytný komfort při jejich nošení. Zvučné módní značky se při tvorbě svých modelů nechávají inspirovat nejen dokonalými tvary, ale také nesčetnými barevnými kreacemi.

 

Model luxusní značky Bottega Veneta BV0209S 004, v zlato-hnědé kombinaci, upoutá dokonalou elegancí a čistými liniemi. Kovový materiál zvýrazňuje kontury těchto slunečních brýlí a podtrhuje jejich ženskost.  

 

Bottega Veneta BV0209S 004

 

 

Novinka z dílny Jimmy Choo SPARKS / G / S 086/70 je vyjádřením rafinovanosti a půvabu. Barva havana dodává slunečním brýlím elegantní a zároveň provokativní vzhled. Výrazné logo značky na stranicích dotváří jejich celkový půvab.   Bestsellerem této podzimu jsou sluneční brýle Saint Laurent SL 181 LouLou 006. Jejich odvážný design je v dokonalé harmonii tvaru a barev. Je vyjádřením romantiky a estetiky. Dámy s těmito brýlemi se prostě nebojí být samy sebou.  

 

IMMY CHOO SPARKS/G/S

 

 

O značce Dolce & Gabbana se říká, že je královnou módy. Sluneční brýle Dolce Gabbana DG4359 32148G jsou propojením krásy a smyslnosti. Rám je vyroben ze špičkových materiálů v zajímavém barevném provedení. Jemný zlatý nosník je doplněn ikonickým "Cuore Sacro" - Posvátné srdce - na stranicích.  

 

DOLCE GABBANA DG

 

 

Barvy podzimu přinášejí širokou škálu kombinací a nápadů. Jednoduše, podzim je krásně barevná.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze