Vychytávky Moschino a MaxMara

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog > Vychytávky Moschino a MaxMara
 
Zhlédnutí: 491

Vychytávky Moschino a MaxMara

Vychytávky Moschino a MaxMara

Pokud milujete extravaganci, nápaditost a móda je pro vás spíše uvolněním ne předpisům, tak přesně pro vás je určen styl a tvorba značky Moschino ....

Modely slunečních a dioptrických brýlí jsou hravé a vyzařuje z nich elegantní lehkost a výjimečnost.

I aktuální vychytávky z dílny Moschino , odhalují v sobě kreativitu a uvolněnost, která je tak vlastní této značce.

 

Sluneční brýle Moschino MOS 048 / S jsou elegantní a velmi ženské. Dáma s těmito slunečními brýlemi jasně vyjadřuje svou nezávislost a vytříbený vkus.

 

 

Moschino

 

 

Šarmantní rám kočičího tvaru Moschino MOS 545 je určen pro dioptrické čočky. Propracovaný design a ultralehký rám dokonale vyzvedne jemnou eleganci tohoto modelu.

 

mos545

 

 

Moderní design a nadčasovou eleganci přinášejí nadrozměrné sluneční brýle značky MaxMara MM LINDA / G. Nestárnoucí černá barva masivního rámu dokonale vyzdvihuje jejich plastický vzor. Kovový prvek na širokých stranicích je příjemným osvěžením těchto nepřehlédnutelných slunečních brýlí.

 

MaxMara linda / s

 

 

Z dílny MaxMara určitě zaujmou rafinované kočičí brýle MaxMara MM 1390 / G . Svým minimalistickým designem v nás evokují pocit moderní estetiky, půvabu a luxusu. Elegantní a nadčasová italská značka MaxMara vsadila ve svých výrobcích na špičkovou kvalitu materiálů a pověstné řemeslné zpracování.

 

MaxMara 1390 / g

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze