Ray-Ban round metal pro celú rodinu

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog > Ray-Ban round metal pro celú rodinu
 
Zhlédnutí: 385

Ray-Ban round metal pro celú rodinu

Chcete dopřát svým dětem komfort a dokonalou ochranu zraku? Sluneční brýle Ray-Ban jsou nadčasové a inovativní a jejich vzhled vyhovuje jakékoliv generaci.
Značka Ray-Ban už více než půl století ukazuje svůj jedinečný styl a její sluneční brýle jsou garancí vysoké funkčnosti, která zajišťuje dokonalé vidění.
 
Slaďte se se svým synem, či dcerou a vytvořte dokonalou dvojici, co má styl!
 

Nápaditý design slunečních brýlí Ray-Ban 0RB3548N hexagon 001 je vytvořen průnikem kruhu a čtverce, čímž vznikl originální šestiúhelníkový model. Ploché krystalové čočky Round, v jemném zlatém rámu, zdůrazňují eleganci na každý den.
 

Vysokou funkčnost a pohodlí pro vaše děti přinášejí z této kolekce sluneční brýle Ray -ban RJ9541SN JUNIOR hexagon . Maximální ochrana proti slunečnímu záření, špičkové materiály a krásný design, to jsou ideální parametry pro dětské sluneční brýle.


Ray-Ban 0RB3548N HEXAGONÁLNÍ 001Ray-Ban hexagonální


 

 

Sluneční brýle Ray-Ban 0RB3447 ROUND METAL ve stylu retro jsou inspirovány 60. lety. Kulaté krystalové čočky, nastavitelné podložky na nos a tenké kovové straničky s plastovými koncovkami, které pohodlně sednou za ušima, tak to je dokonalý komfort při jejich nošení. Široká kombinace barev tohoto modelu osloví i nejnáročnějšího zákazníka.

Když klasika, tak klasická verze i pro vaše dítě. Dětské sluneční brýle Ray-Ban RJ9547S JUNIOR ROUND 223/71 nezapřou v sobě kultovní nádech značky Ray-Ban. Prvotřídní kovová konstrukce, s klasickými zelenými čočkami, poskytuje očekávanou kvalitu a ochranu zraku pro vaše dítě.

Sluneční brýle Ray-Ban jsou inspirovány nadčasovým designem, špičkovou kvalitou a jsou jedinečným doplňkem pro všechny generace.Ray-Ban 0RB3447 KOLO METAL
 


máma a dcera Ray-Ban

 


 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze