Ray-Ban aviator, víte co G15 znamená?

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog > Ray-Ban aviator, víte co G15 znamená?
 
Zhlédnutí: 211

Ray-Ban aviator, víte co G15 znamená?

Ray-Ban aviator, víte co G15 znamená?

 

Příznivci značky Ray-Ban určitě znají nepřeberné množství originálních tvarů, materiálů a barev slunečních brýlí této renomované značky. Skrývají se v nich emoce, dokonalé řemeslné provedení a autenticita. Při výběru vhodných slunečních brýlí natrefíte na různá označení, které charakterizují vlastnosti a parametry daného produktu.

Víte co znamená označení Ray Ban G15?

 

Toto označení se vztahuje na barvu čoček a množství světla, které jimi prochází. G označuje zelenou barvu a 15 vyjadřuje procento světla, které přes čočku prochází.

Tyto čočky tedy blokují 85% světla. Samozřejmě tento podíl se netýká ochrany před UV zářením. Sluneční brýle Ray-Ban poskytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Čočky s označením G15 nejsou polarizované, což v určitých podmínkách může představovat mírný problém a ovlivní vaše rozhodování při výběru těch nejvhodnějších slunečních brýlí.

 

Ray-ban G15 lenses

 

 

Polarizované čočky jsou vyrobeny vzájemným laminováním dvou čoček, mezi nimiž je polarizační filtr. Tato technologie eliminuje oslnění na rovných površích, což oceníte zejména při řízení, či vodních sportech. Toto vše je třeba zohlednit při rozhodování, které sluneční brýle vyhovují právě vám.

 

 

polarizované Ray-Ban aviator:

RB3025 POLARIZED

 

Ray-Ban RB3025 POLARIZED

 

Ray-Ban polarized

 

 

 

 

Vyberte si z nadčasových "pilotiek" Ray-Ban RB aviator large metal classic, s klasickými minerálními skly, v různých barevných provedeních.

 

Ray-Ban RB3025 G15

 

Ray-ban aviator classic

 

 

 

Stínované skla vám poskytují modely Ray-Ban RB aviator large metal Gradient. Bude celkem obtížné vybrat si z nespočetného množství kombinací. Značka Ray-Ban jednoduše myslí na každého zákazníka.

 

Ray-Ban aviator gradient

 

Ray-ban aviator

 

 

 

Ray-ban aviator mirrored

 

 

 

Model Ray-Ban RB aviator large metal najdete i jako zrcadlovky, s označením flash lenses. Jsou to jednoduše brýle, které mají styl.

 

 

Ray-BanRB3025 mirrored

Ray-Ban flash lenses

 

Ray-Ban lilac

 

 

Novinka mezi "pilotka" Ray-Ban RB 3689 prezentuje vylepšenou technologii Evolve, reagující na světlo. Legendární vzhled, s dvojitým nosníkem a polarizovanými čočkami Brown Classic B15, posouvá hranice komfortu k dokonalosti.

 

Ray-Ban RB3689

 

Ray-Ban EVOLVE

 

 

Ray-Ban RB3689

 

Moderní technologie z dílny Ray-Ban zajistí komfortní vidění, syté barvy a autentický styl značky Ray-Ban.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze