O nás

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > O nás
 

O nás

Podívejte se na kvalitu našimi očima

 

 

Internetový obchod Nudokki.sk a Nudokki.cz nabízí nejen styl exkluzivních značek, určujících trendy každého léta, ale i vysokou kvalitu služeb. Pokud požadujete originalitu a precizní služby, jste na správném místě. Garantujeme vám totiž široký výběr těch nejmodernějších kousků renomovaných výrobců slunečních, dioptrických a lyžařských brýlí, který neodmyslitelně doplňují tři nejdůležitější součásti našeho byznysu - ODBORNOST, ZÁRUKU KVALITY a BEZPEČNOST NÁKUPU.

ODBORNOST považujeme za základní ingredienci vaší spokojenosti. Proto zaměstnáváme vystudovaných profesionálů v oblasti optiky. E-shop Nudokki.sk/cz provozuje společnost OPTIKA KLAUDIA, sro. Optika Klaudia je stabilním a od roku 1991 oblíbeným hráčem na slovenském trhu a spolupracuje se světovými výrobci a distributory slunečních a dioptrických brýlí jako Luxottica Group Italy a Safilo Group Italy .

ZÁRUKA KVALITY je alfou a omegou každého úspěšného prodejce. Náš sortiment tvoří jedině světově uznávané značky, které si své místo na výsluní vysloužili originalitou a zejména kvalit ou. Pokud vám nestačí důkaz "made in Italy", můžete se v případě výrobní chyby spolehnout na reklamační dobu až 24 měsíců.

BEZPEČNOST NÁKUPU jsme v našem obchodě poskládali z garance originality značek, precizní ochrany vašich osobních údajů a spolehlivého zajištění zboží před mechanickým poškozením během přepravy. Jsme hrdým majitelem osvědčení, které potvrzuje, že prodáváme jedině originální značkové sluneční brýle. Aby k vám přišli nepoškozené, expedujeme je v zpevněném obalu av bublinkové fólii. Každá naše zásilka je pojištěna. Navíc, doručíme vám jej zcela ZDARMA .

 

 

 

Pokud byste v naší nabídce nejnovějších kolekcí slunečních brýlí nenašli konkrétní model, který hledáte nebo pokud máte nějaké otázky, napište nám na e-mail info@nudokki.sk a my Vám rádi splníme všechny Vaše požadavky.

 

OSVĚDČENÍ

 

Oční Optiku Klaudia si můžete najít i na oficiálním vyhledávači prodejen Ray-Ban store Locator.

 

Celý článek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze