sluneční brýle MARC JACOBS MARC 252 807

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Dioptrické brýle > sluneční brýle MARC JACOBS MARC 252 807
 

Dioptrické brýle

sluneční brýle MARC JACOBS MARC 252 807
Zobrazit v plné velikosti
Novinka
Ušetříte:50 %

O značce

Marc Jacob je v první linii od roku 1994, od té doby se jeho jméno rozšířilo v módní společnosti jako požár. Vintage - inspirované návrhy poskytují jemné, ale ne nenápadné tvary, které jsou velmi populární mezi lidmi mladými srdcem. Značka brýlí Marc Jacobs je jednoznačně rozeznatelná, je plná odvážných historických stylů, které zachutnají každé osobnosti. Bohatá paleta barev se mísí s jemným neutrálním tónem aby byla tato sbírka univerzální přitažlivá pro všechny věkové kategorie. Marc Jacobs je jedním z nejoblíbenějších rozvíjejících se designérů na světě a jeho jméno se nesporně zapíše do historie módy. 

Parametry


Velikost


okuliare01

 

okuliare02

 

okuliare03

 

sluneční brýle MARC JACOBS MARC 252 807

Značka:MARC JACOBS
Kód:MARC 252 807
Dostupnost
Dostupnost: 8-14
Pohlaví:Dámske
Tvar brýlí:mačací
Barva rámu:bielačiernazlatá
Barva skla:šedá
Materiál rámu:plastkov
Délka stranice:140 mm
Šířka čočky:50 mm
Šířka nosníku:18 mm
Možnost broušení dioptrických skel:áno
značka:MARC JACOBS
Typ rámu:celorám
Velikost:M
Běžná cena: Kč 5.670 Velikost: 50/18/140: Kč 2.835
 
 

Dioptrické brýle - jak je vybírat?

Ti, co už dioptrické brýle někdy vybírali vědí, že to není jednoduché. Právě proto je vhodné dodržet několik kroků, aby byl výběr co nejjednodušší. Dioptrické brýle jsou limitovány několika faktory. Musíme brát v úvahu, zda jde o brýle do dálky nebo do blízka, případně zda jde o dioptrické brýle, které chceme využívat pro korekci vidění do blízka i do dálky. Podle dioptrií a využití dále vybíráme dioptrické brýle podle toho, jaké skla budou nové rámy obsahovat.

 

Brýle dioptrické pro každého

Správně dioptrické brýle by totiž měly být správným spojením dioptrických skel s rámem, který musí novému majiteli doslova sednout jako ulitý. Výběr rámu brýlí je tedy funkční i estetická záležitost.

 

Brýle dioptrické a jejich výběr

Dioptrické brýle by měly mít kvalitní rám, který kromě toho, že se hodí k typu obličeje majitele, musí také korespondovat s jeho povahou a životním stylem. Při výběru dioptrických brýlí si určitě nechte poradit v optice. Je vhodné vyzkoušet si několik druhů brýlových obrub a postupně zužovat výběr na jeden, který se nám zdá nejdokonalejší. Nebojte se vyzkoušet i zdánlivě extravagantnější modely, za pokus nic nedáte a možná nabudete větší odvahu sáhnout i po zajímavých a působivých druzích rámů, které upozorní. Při výběru je třeba myslet i na to, že dioptrické brýle budeme nosit často, případně stále, během celého dne, takže bychom měli přihlédnout k tomu, zda jsou moderní a nadčasové.

 

Trendové brýle dioptrické

Netřeba se však nějakým způsobem nutit do aktuálního stylu a trendu ale vybírat tak, abychom byli dlouhodobě spokojeni s tím, jak dioptrické brýle sedí na obličeji a splňují svoji funkci. Dioptrické brýle by měly doslova sžít s majitelem, protože se stávají jeho významnou součástí. Jde také o investici, která může finančně zatížit, je však nutné myslet na to, že tento "kousek" si vybíráme na delší období, během kterého nám musí dioptrické brýle dobře sloužit.

 
 
Proč nakupovat od nás

ikona

Jsme na trhu od roku 1991

ikona

Záruční a pozáruční servis

ikona

kamenná prodejna

ikona

exkluzivní značky

ikona

garance originality

ikona

autorizovaný distributor

 

Všechny naše sluneční brýle odesíláme v originálních pouzdrech výrobců s čistícím hadříkem na brýlové čočky a originální dokumentací výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze