Blog

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog
 

Geometrické šílenství Yves Saint-Laurent

čtení na 1 minuta
počet zobrazení: 254

Pařížska elegance, měkkost a zároveň dynamika, tak může charakterizovat jedinečný styl slunečních brýlí Yves Saint Laurent.

Tato značka opět přináší bohémský dotek. Smělé geometrické tvary slunečních brýlí Yves Saint Laurent nenechuje nic náhodě. Jsou prostě "elegantní".

Celý článek...
 

Podzimní barvy

čtení na 3 minuty
počet zobrazení: 367

Současná móda je, co se týče barev, velmi velkorysá. Ať už se to týká samotného oblečení nebo volby vhodných doplňků. Výběr barvy mnohdy odráží mentalitu lidí. Je pro nás inspirací, je to moment, kdy se chceme cítit dobře.

Celý článek...
 

Revoluční technologie Oakley Prizm™ otevřela nový pohled ve světě sportu

čtení na 2 minuty
počet zobrazení: 332

Nosia ich športovci počas najvýznamnejších športových udalostí, ale aj v každodennom živote. Okuliare Oakley s technológiou šošoviek Prizm™ prinášajú kvalitu bez akýchkoľvek kompromisov.

Celý článek...
 

Dvě nové barvy nejúspěšnějšího modelu FENDI báječné FF M0039

čtení na 1 minuta
počet zobrazení: 318

Značka Fendi přináší ve své nejnovější kolekci slunečních brýlí skutečně osvěžující kousky. Je to značka, která se nebojí experimentovat.

Celý článek...
 

Vychytávky Moschino a MaxMara

čtení na 2 minuty
počet zobrazení: 369

Pokud milujete extravaganci, nápaditost a móda je pro vás spíše uvolněním ne předpisům, tak přesně pro vás je určen styl a tvorba značky Moschino ....

Celý článek...
 

Používejte ikonický symbol F

čtení na 4 minuty
počet zobrazení: 521

Italský módní dům Fendi ví jak na sebe správně upoutat. Jejich výrobky se vyznačují nejen precizním zpracováním a charakteristickou extravagantní elegancí, ale také neobvyklými detaily. Jeden detail spojuje všechny jejich výrobky. Nepřehlédnutelné typické pootočené F , najdeme na slunečních brýlích značky Fendi v podstatě všude. Na rámu, na sklech, na stranicích, na jejich koncích. Proč ne? Vždyť značka Fendi je synonymem vyspělé módy, hravé tvořivosti a luxusu. Milovníky značky Fendi spojují právě tyto atributy.

Celý článek...
 

Ray-Ban 2019 – značka je doprovázen emoce

čtení na 2 minuty
počet zobrazení: 343

Ray-Ban je značka, kterou svět zná již dlouhá desetiletí. Milují ji stejně ženy, muži a důvěru si získala i pro naše děti. Značka Ray-Ban je vyjádřením originality, maximální funkčnosti a dokonalé ochrany očí.

Celý článek...
 

DIOR News-sbírka podzim 2019

čtení na 3 minuty
počet zobrazení: 354

Možná se vám zdá, že léto se chýlí ke konci, že prázdniny a dovolené jsou už jen vzpomínkou na slunečné dny. Dior vás však přesvědčí, že je se na co stále těšit. Novinky slunečních brýlí z podzimní kolekce 2019 vás doslova rozzáří. Značka Dior vsadila na dokonalý design a technické inovace. Sluneční brýle Dior spojují tradice a pokrok. Designérské kousky jsou vytvářeny jako umělecké dílo, které je v perfektní souhře tvaru, barvy a tvůrčí kreativity.

Celý článek...
 

"Svařování" sluneční brýle zvalcovali letní módy.

čtení na 2 minuty
počet zobrazení: 677

Také se vám zdá, že velké, či nadrozměrné sluneční brýle jsou tohoto léta mimořádně populární?

Celý článek...
 

Značka Polaroid pro New York World Pride

čtení na 1 minuta
počet zobrazení: 364

Město New York se stalo se letos v červnu místem největší oslavy Pride na světě. Lidé vyzývali zaměřit svou pozornost na základní lidská práva a úsilí ukázat světu, že chtějí být v očích jiných vidění jako všichni ostatní.

Celý článek...
 

Co je IN?

čtení na 2 minuty
počet zobrazení: 443

Toto léto se nebudete nudit. Módu ovládá originalita, pestrost a uvolněnost. Jednoduše, móda je zábava. Kombinace zajímavých kousků, doplněných nepřehlédnutelnými doplňky, tak to je cesta jak toto léto skutečně zazářit .

 

Tečky, pestré květinové či zvířecí motivy , to vše patří k letu. Paleta barev, od jemných pastelových až po výrazné neonové, rozzáří vaši letní kolekci a  vy budete skutečně IN .

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 . . . 16 17 Následující > Konec >>

Výsledky 12 - 22 z 180
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze