Blog

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog
 

Sluneční brýle Dior DIORSOLIGHT

čtení na 1 minuta
počet zobrazení: 6
Nejnovější kolekce - jaro a léto 2019 lukrativní značky Christian Dior     DIORSOLIGHT1   a   DIORSOLIGHT2 . skladem. Doručení do 24 hodin. Express kurýr zdarma
Celý článek...
 

Barva roku 2019 je korál

čtení na 2 minuty
počet zobrazení: 45

Barvu roku 2019 Living Coral je možné perfektně sladit s jinými barvami oblečení, či módními doplňky. Jen jeden kousek v této barvě oživí váš outfit.

Celý článek...
 

Mihotavé sluneční brýle

čtení na 8 minut
počet zobrazení: 33

Dámy, jste připravené na léto? Těšíte se na krásné slunečné dny, kdy kromě sluníčka můžete zazářit i vy? Designéři světových značek přinášejí i letos do světa módy prvky, které určitě nezůstanou nepovšimnuty. Pozoruhodné styly, doplněné neobvyklými třpytivými prvky, tak to je rafinovaná a zároveň luxusní vize slunečních brýlí tohoto léta.

Celý článek...
 

Cat modely v létě roku 2019

čtení na 4 minuty
počet zobrazení: 77

Hitem léta 2019 určitě jsou krásné sluneční brýle cat eye - kočičí oči . Jsou elegantní, působivé a rozmanitost barev podtrhne váš styl v kombinaci s oblečení.   Kočičí oči se objevily v 50. letech jako dioptrické brýle. Byly považovány za mimořádně ženské a sofistikované. Fenomén kočičích slunečních brýlí začal, když se v nich v r. 1961 objevila světoznámá herečka Audrey Hepburnová v kultovním filmu "Snídaně u Tiffanyho". Okamžitě si tento styl našel svých oblíbenců a stal se nadčasovým.

Celý článek...
 

Šílené modely Dior

čtení na 4 minuty
počet zobrazení: 98

 

 

Hravost, extravagance, nespoutanost. Tři slova, která vystihují novinky z dílny Dior . Značka, která kráčí s dobou a přináší do světa módy množství barev, tvarů a sofistikovaných linií. 

 

Značka Dior přináší iv roce 2019 uvolněný styl plný nespoutanosti s puncem luxusu.

 

Celý článek...
 

Jednoliate brýle jsou zpět

čtení na 4 minuty
počet zobrazení: 166

Monolitické, tj jednolité brýle už dávno nejsou výsadou tvůrců sportovních brýlí. Svými vlastnostmi, technickým provedením a komfortem při jejich nošení inspirují světových designérů, kteří se předhánějí vytvořit jedinečný model s dokonalými vlastnostmi jednolitých - monolitických brýlí . Cílem těchto designérských kousků je zapůsobit a zároveň zaujmout každého, kdo se na vás podívá.

Celý článek...
 

MUSÍ mít modely značky Ray-Ban

čtení na 5 minut
počet zobrazení: 104

Sportovní elegencia, prechádzaka během slunečných dnů, řízení auta, opľovanie se zda sladěný outfit s ratolestí?

Všechny modely značky Ray-Ban splňuje tyto účely :-)

Celý článek...
 

Co ti říkal vaše oči?

čtení na 3 minuty
počet zobrazení: 73

Z tváře jsme schopni odečítat lidské emoce, momentálně duševní rozpoložení, náladu. Je však možné, že nám pohled do obličeje, do očí, prozradí i nemoci člověka?   Určitě jste i vy zažili ten nepříjemný pálivý pocit v očích. Nedostatek spánku, únava, dlouhodobá práce s počítačem, to vše se podepíše pod stav našich očí. Některé projevy však signalizují, že s naším tělem není všechno v pořádku.  

Celý článek...
 

Nové značky ELIE SAAB v našich optikách

čtení na 2 minuty
počet zobrazení: 194

Sofistikovanost, jemné materiály, výjimečná kvalita a špičkové řemeslné zpracování, to je módní značka Elie Saab. Zakladatelem je libanonský designér Elie Sabb , který začal svou tvorbu v roce 1982 v Bejrútu. Styl Elie Saab je průnikem západní a východní kultury, se zaměřením na ženskou krásu a půvab. Nejnovější kolekci slunečních brýlí Elie Saab charakterizuje jedinečný a propracovaný design, s vysokou dávkou rafinovanosti a úžasným smyslem pro detail. Sluneční brýle ELIE SAAB jsou vyrobeny v Itálii.

Celý článek...
 

Víte, jaký je rozdíl mezi Fendi Run Away a Fendi Fendirama?

čtení na 1 minuta
počet zobrazení: 118

 

Hledáte-li extravagantní eleganci, dojdete k Fendi. Fendi Sluneční brýle přesně popisují tato slova. Modely Fendi jsou založeny na italském módu a mají nemyslitelný šarm a originální design.
 
 
Kromě dalších návrhových kamenů nabízí Fendi také bezčasé kulaté sluneční brýle, které jsou ztrátová móda.

 

 

 

Celý článek...
 

Víte, které celebrity (návrháři) jsou spojeny s luxusní značky?

čtení na 3 minuty
počet zobrazení: 165

Napadlo vás někdy při výběru brýlí, ať už slunečních nebo dioptrických, kdo vlastně stojí za návrhy těch úžasných tvarů a nesčetných barevných kombinací. Kdo vytváří jedinečný styl, módní trendy, originalitu modelů té, jejíž značky?

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 . . . 14 15 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 11 z 156
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze