Dodanie tovaru

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Dodání zboží
 

Dodání zboží

Z důvodu, že sluneční a dioptrické brýle prodáváme iv kamenné prodejně, brýle mohou být okamžitě dostupné nebo do 10 dnů.

Internetový obchod  www.nudokki.sk  zasílá objednané zboží prostřednictvím:

 

Express kurýr DPD

Zboží je zasíláno prostřednictvím kurýra DPD na území České republiky, České republiky a Maďarska, na adresu uvedenou zákazníkem v objednávce. Doručení zásilky adresátovi do 1-3 pracovních dnů ode dne odeslání zásilky. Zákazník, který si zvolí tento typ dopravy, by se měl v době doručení zdržovat na adrese, kterou uvedl v objednávce (je to nejvhodnější způsob dopravy v případě, pokud si přejete doručit zásilku do zaměstnání). O odeslání zásilky bude zákazník informován e-mailem. 

Poznámka: V případě zájmu o zaslání zboží do jiných členských zemí Evropské unie nás prosím kontaktujte e-mailem na info@nudokki.sk

 

Vlastnické právo k výrobkům přechází na kupujícího jeho převzetím a zaplacením kupní ceny.

Kupující je povinen převzít zakoupené nebo objednané zboží, v opačném případě - při odmítnutí převzetí zásilky, se kupující zavazuje prodávajícímu uhradit náklady na dopravu ve výši 5, - €.

expedice:

Doba expedice se standardně pohybuje v rozmezí   3 - 21 pracovních dnů v závislosti na skladových zásob resp.skladových zásob našich dodavatelů.

Celý článek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze