Používejte ikonický symbol F

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Úvod > Blog > Používejte ikonický symbol F
 
Zhlédnutí: 686

Používejte ikonický symbol F

Používejte ikonický symbol F

Italský módní dům Fendi ví jak na sebe správně upoutat. Jejich výrobky se vyznačují nejen precizním zpracováním a charakteristickou extravagantní elegancí, ale také neobvyklými detaily. Jeden detail spojuje všechny jejich výrobky. Nepřehlédnutelné typické pootočené F , najdeme na slunečních brýlích značky Fendi v podstatě všude. Na rámu, na sklech, na stranicích, na jejich koncích. Proč ne? Vždyť značka Fendi je synonymem vyspělé módy, hravé tvořivosti a luxusu. Milovníky značky Fendi spojují právě tyto atributy.

Sluneční brýle Fendi FF 0375 / G / S zaujmou elegantním tvarem a propracovaným nosníkem. Tyto trošku jiné "pilotky" vám poskytnou nejen dokonalou ochranu, ale i komfort při jejich nošení. Výběr z několika barevných modelů nebude jednoduchý!

 

FENDI FF0375 / S

 

Pokud jste se nevěděli dosud rozhodnout, tak sluneční brýle Fendi FF 0377 / S vám rozhodování určitě neulehčí. Krásné jednolité sluneční brýle mají rám vyrobený z kvalitního acetátu. Jsou lehké a italské řemeslné zpracování je zárukou jejich vysoké kvality.

 

FENDI FF0377 / S

 

Pro dámy, které se nebojí zaujmout pozornost okolí skutečným originálním kouskem, určitě osloví model Fendi FF 0377 / S . Výrazný geometrický tvar rámu je doplněn výjimečným prvkem. Tím je nesporně logo značky ve tvaru F, vytvořené z drobných kamínků.

 

FENDI FF0377 / S

 

 

Sluneční brýle jako šperk! Přesně tak na vás zapůsobí modely z řady Fendi FF 0380 / S . Jemný, lehký kovový rám je doplněn logem značky F ve formě šperku.

 

FENDI FF0380 / S

 

FENFI FF0380 / S

 

 

Zdá se vám, že svět je málo barevný? Značka Fendi vás přesvědčí o opaku. Sluneční brýle Fendi FF 0399 / S uspokojí vaši fantazii. Skutečně extravagantní design a barevné kombinace skel je vyjádřením designérského kumštu a perfektního řemeslného provedení. Kovové F, na přední části brýlí, dotváří toto umělecké dílo.

 

FENDI FF0399 / S

 

 

 

Kočičí tvar bezrámových slunečních brýlí Fendi FF 0400 / S a odvážné barevné kombinace skel vás přesvědčí, že je si z čeho vybírat.

 

FENDI FF0400 / S

 

 

Pro konzervativnější dámy značka Fendi přináší elegantní sluneční brýle Fendi FF 0397 / S .

 

FENDI FF0397 / S

 

 

Sluneční brýle Fendi FF 0384 / S dokonale vystihují Logomania značky Fendi. Charakteristické písmeno F je aplikováno v těle rámu. Ozdobný prvek na obrubě skel a na konci straniček je osvěžením designu tohoto modelu.

 

FENDI FF0384 / S

 

 

 

Kdo by nepoznal značku Fendi? Modely slunečních brýlí Fendi FF M0068 / S nenechají nikoho na pochybách, že designéři svou tvorbu skutečně milují. Nadčasové "pilotky" v kombinací ušlechtilého kovu a kvalitního plastu, jsou doplněny vygravírovaným logem Fendi na stranicích a nosníku. Extravagantní ukončení straniček písmenem F je důkazem, že značka Fendi je jednoduše rozpoznatelná.

Fendi FF M0068 / S

 

Nosit ikonické logo F je přece "IN".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze