dioptrické brýle GF FERRÉ GFF 0137/005

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Dioptrické brýle > dioptrické brýle GF FERRÉ GFF 0137/005
 

Dioptrické brýle

dioptrické brýle GF FERRÉ GFF 0137/005
Zobrazit v plné velikosti
Ušetříte:50 %

O značce

značka FERRÉ

Italský módní návrhář Gianfranco Ferre je ve světě módy známý pro svou elegantní, funkční a inovativní tvorbu. Takové jsou i sluneční brýle značky Gianfranco Ferre. Spojení klasického a moderního designu vytváří dokonalou rovnováhu mezi designem a funkčností.

Avantgardní a ohromující vzory slunečních brýlí poskytují díky nejkvalitnějším materiálem dokonalé pohodlí při jejich nošení. Lehké a odolné polykarbonátové nebo skleněné čočky jsou zárukou dokonalé viditelnosti bez únavy.

Popis

novinka 2018

Parametry


Velikost


okuliare01

 

okuliare02

 

okuliare03

 

dioptrické brýle GF FERRÉ GFF 0137/005

Značka:FERRÉ
Kód:GFF 0137/005
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Pohlaví:Dámske
Tvar brýlí:mačací
Materiál čočky:plast
Barva rámu:fialováhnedá
Materiál rámu:plast
Délka stranice:140 mm
Šířka čočky:54 mm
Šířka nosníku:16 mm
Typ rámu:celorám
Velikost:M
Běžná cena: Kč 3.240 Velikost: 54/16/145: Kč 1.620
:
Dostupné varianty
Dostupné v 1 variantě
 
 

Dioptrické brýle - jak je vybírat?

Ti, co už dioptrické brýle někdy vybírali vědí, že to není jednoduché. Právě proto je vhodné dodržet několik kroků, aby byl výběr co nejjednodušší. Dioptrické brýle jsou limitovány několika faktory. Musíme brát v úvahu, zda jde o brýle do dálky nebo do blízka, případně zda jde o dioptrické brýle, které chceme využívat pro korekci vidění do blízka i do dálky. Podle dioptrií a využití dále vybíráme dioptrické brýle podle toho, jaké skla budou nové rámy obsahovat.

 

Brýle dioptrické pro každého

Správně dioptrické brýle by totiž měly být správným spojením dioptrických skel s rámem, který musí novému majiteli doslova sednout jako ulitý. Výběr rámu brýlí je tedy funkční i estetická záležitost.

 

Brýle dioptrické a jejich výběr

Dioptrické brýle by měly mít kvalitní rám, který kromě toho, že se hodí k typu obličeje majitele, musí také korespondovat s jeho povahou a životním stylem. Při výběru dioptrických brýlí si určitě nechte poradit v optice. Je vhodné vyzkoušet si několik druhů brýlových obrub a postupně zužovat výběr na jeden, který se nám zdá nejdokonalejší. Nebojte se vyzkoušet i zdánlivě extravagantnější modely, za pokus nic nedáte a možná nabudete větší odvahu sáhnout i po zajímavých a působivých druzích rámů, které upozorní. Při výběru je třeba myslet i na to, že dioptrické brýle budeme nosit často, případně stále, během celého dne, takže bychom měli přihlédnout k tomu, zda jsou moderní a nadčasové.

 

Trendové brýle dioptrické

Netřeba se však nějakým způsobem nutit do aktuálního stylu a trendu ale vybírat tak, abychom byli dlouhodobě spokojeni s tím, jak dioptrické brýle sedí na obličeji a splňují svoji funkci. Dioptrické brýle by měly doslova sžít s majitelem, protože se stávají jeho významnou součástí. Jde také o investici, která může finančně zatížit, je však nutné myslet na to, že tento "kousek" si vybíráme na delší období, během kterého nám musí dioptrické brýle dobře sloužit.

 
 
Proč nakupovat od nás

ikona

Jsme na trhu od roku 1991

ikona

Záruční a pozáruční servis

ikona

kamenná prodejna

ikona

exkluzivní značky

ikona

garance originality

ikona

autorizovaný distributor

 

Všechny naše sluneční brýle odesíláme v originálních pouzdrech výrobců s čistícím hadříkem na brýlové čočky a originální dokumentací výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze