Dioptrické brýle Ray Ban RX 5255 2034

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Dioptrické brýle > Dioptrické brýle Ray Ban RX 5255 2034
 

Dioptrické brýle

O značce

Štýl, tradícia a sloboda prejavu sú kľúčové hodnoty slnečných ako aj dioptrických okuliarov, na ktorých je založená filozofia značky Ray-Ban. Je svetovým vodcom pre všetky generácie. Dizajn značky Ray-Ban je známa vďaka absolútnej kvalite, pravosti a využitia najmodernejších technológií a materiálov pri výrobe okuliarov. Genialita od roku 1937.

Parametry


Velikost


 

 

 

Dioptrické brýle Ray Ban RX 5255 2034

Značka:Ray-Ban
Kód:5255 2034
Dostupnost
Dostupnost: 8-14
Pohlaví:Dámske
Tvar brýlí:mačací
Barva rámu:čierna
Materiál rámu:plast
Délka stranice:135 mm
Šířka čočky:51mm a 53 mm
Výška šošovky:32.7 mm a 34 mm
Šířka nosníku:16 mm
značka:Ray-Ban
Typ rámu:celorám
Vaše cena: Kč 3.510
Dostupné varianty
Dostupné v 2 variantách
Dioptrické brýle Ray Ban RX 5255 5024
Dioptrické brýle Ray Ban RX 5255 5024
Název zboží: Dioptrické brýle Ray Ban RX 5255 5024
Kód: 5255 5024
Dostupnost: 8-14
0
Cena produktu: Kč 3.510
 
 

Dioptrické brýle - jak je vybírat?

Ti, co už dioptrické brýle někdy vybírali vědí, že to není jednoduché. Právě proto je vhodné dodržet několik kroků, aby byl výběr co nejjednodušší. Dioptrické brýle jsou limitovány několika faktory. Musíme brát v úvahu, zda jde o brýle do dálky nebo do blízka, případně zda jde o dioptrické brýle, které chceme využívat pro korekci vidění do blízka i do dálky. Podle dioptrií a využití dále vybíráme dioptrické brýle podle toho, jaké skla budou nové rámy obsahovat.

 

Brýle dioptrické pro každého

Správně dioptrické brýle by totiž měly být správným spojením dioptrických skel s rámem, který musí novému majiteli doslova sednout jako ulitý. Výběr rámu brýlí je tedy funkční i estetická záležitost.

 

Brýle dioptrické a jejich výběr

Dioptrické brýle by měly mít kvalitní rám, který kromě toho, že se hodí k typu obličeje majitele, musí také korespondovat s jeho povahou a životním stylem. Při výběru dioptrických brýlí si určitě nechte poradit v optice. Je vhodné vyzkoušet si několik druhů brýlových obrub a postupně zužovat výběr na jeden, který se nám zdá nejdokonalejší. Nebojte se vyzkoušet i zdánlivě extravagantnější modely, za pokus nic nedáte a možná nabudete větší odvahu sáhnout i po zajímavých a působivých druzích rámů, které upozorní. Při výběru je třeba myslet i na to, že dioptrické brýle budeme nosit často, případně stále, během celého dne, takže bychom měli přihlédnout k tomu, zda jsou moderní a nadčasové.

 

Trendové brýle dioptrické

Netřeba se však nějakým způsobem nutit do aktuálního stylu a trendu ale vybírat tak, abychom byli dlouhodobě spokojeni s tím, jak dioptrické brýle sedí na obličeji a splňují svoji funkci. Dioptrické brýle by měly doslova sžít s majitelem, protože se stávají jeho významnou součástí. Jde také o investici, která může finančně zatížit, je však nutné myslet na to, že tento "kousek" si vybíráme na delší období, během kterého nám musí dioptrické brýle dobře sloužit.

 
 
Proč nakupovat od nás

ikona

Jsme na trhu od roku 1991

ikona

Záruční a pozáruční servis

ikona

kamenná prodejna

ikona

exkluzivní značky

ikona

garance originality

ikona

autorizovaný distributor

 

Všechny naše sluneční brýle odesíláme v originálních pouzdrech výrobců s čistícím hadříkem na brýlové čočky a originální dokumentací výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze