sluneční brýle IRRESISTOR ASTRO GIRL GD WT M

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Sluneční brýle > sluneční brýle IRRESISTOR ASTRO GIRL GD WT M
 

Sluneční brýle

sluneční brýle IRRESISTOR ASTRO GIRL GD WT M
sluneční brýle IRRESISTOR ASTRO GIRL GD WT M
sluneční brýle IRRESISTOR ASTRO GIRL GD WT M
 

O značce

sluneční brýle IRRESISTOR

  • RUČNÍ
  • TITAN
  • LIMITOVKY

Sluneční brýle IRRESISTOR z designérské dílny v Soulu mají v sobě novou originální filozofii skrytou už ve svém názvu. Kombinací kreativních nápadů, tvoří designéři ve svých návrzích spojení prvků, které vytvářejí nepřehlédnutelné sluneční brýle značky IRRESISTOR. Inspirací je vesmír, technologie, pokrok a výsledkem je jedinečnost, unikátnost a originalita.

Popis

 

 

 

Parametry


Velikost


okuliare01

 

okuliare02

 

okuliare03

 

sluneční brýle IRRESISTOR ASTRO GIRL GD WT M

Značka:IRRESISTOR
Kód:ASTRO GIRL GD WT M
Dostupnost
Dostupnost: vyprodáno
Pohlaví:Dámske
Tvar brýlí:mačací
Materiál čočky:plast
Barva rámu:zlatá
Barva skla:fialová
Materiál rámu:titán
Délka stranice:157 mm
Šířka čočky:64 mm
Výška šošovky:59 mm
Šířka nosníku:13 mm
UV filtr:400 UV
Polarizace:nie
Filtr kategorií:CAT 3
Možnost broušení dioptrických skel:nie
Typ skla:jednofarebné
Typ rámu:celorám
Velikost:XXL
Vaše cena: Kč 10.260
Dostupné varianty
Dostupné v 1 variantě
 
 

Sluneční brýle pro každého

Sluneční brýle jsou neodmyslitelnou součástí výbavy. Zda se chystáte na dovolenou, na delší cestu autem, či do přírody, sluneční brýle vám v tašce nesmí chybět. Kromě toho, že jde o stylový doplněk, primární funkcí je ochrana. Sluneční brýle chrání náš zrak a zabraňují přeexponovaný vstupu světla dovnitř oka. Sluneční brýle byste měli nosit iv případě, že nechcete mhouřit v světle a vytvářet tím zbytečně vrásky. Můžeme tedy klidně tvrdit, že sluneční brýle jsou také estetickou záležitostí. V této souvislosti jde io stylový doplněk, který nositeli dodá unikátní vzhled.

 

Brýle do slunečného počasí a jejich využití

Sluneční brýle potřebujeme při sportu, při procházce do přírody, u vody, či během řízení. Máme tedy širokou škálu, kde sluneční brýle můžeme využít. Právě proto se sluneční brýle rozdělují do několika kategorií, které jsou shodné právě se zabarvením skel. Obecně však platí, že čím intenzivněji světlo je v prostředí, ve kterém se nacházíme, tím tmavší zabarvení skel naše sluneční brýle potřebují. Třeba si také dávat pozor na sluneční brýle za volantem. Při řízení se také potřebujeme chránit před nadměrným slunečním světlem, ale na druhé straně se musíme ujistit, že jsou brýle, které při řízení nosíme, vhodné pro tento účel.

Velmi specifické jsou také sluneční brýle vhodné pro sport. Majitel sportovních slunečních brýlí se potřebuje soustředit na sportovní výkon a měl by mít proto i optimální sluneční brýle. Při vodních sportech se například využívají sluneční brýle s možností vyměňovat skla dle aktuálních světelných podmínek, případně i takové, jejichž filtry zabraňují vnímat odlesky na hladině.

 

Sluneční brýle na každou příležitost

Je možné vybrat si univerzální sluneční brýle, které obsáhnou širokou škálu prostředí, ve kterých je chceme využívat. Takové brýle nám budou dlouhodobě sloužit v tom případě, že se o ně budeme dobře starat. Údržba slunečních brýlí je velmi jednoduchá. Pevné pouzdro ochrání brýle před poškozením a jemná hadřík určena k čištění slunečních brýlí udrží skla i rámy čisté a připravené na další používání.

 
 
Proč nakupovat od nás

ikona

Jsme na trhu od roku 1991

ikona

Záruční a pozáruční servis

ikona

kamenná prodejna

ikona

exkluzivní značky

ikona

garance originality

ikona

autorizovaný distributor

 

Všechny naše sluneční brýle odesíláme v originálních pouzdrech výrobců s čistícím hadříkem na brýlové čočky a originální dokumentací výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze