sluneční brýle Vercase VE 2176 125287

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Sluneční brýle > sluneční brýle Vercase VE 2176 125287
 

Sluneční brýle

O značce

Versace je lifestylová značka pro moderní ženy a muže, kteří milují okouzlující luxus a výrazný osobní styl. Rafinovaný a inovativní design Versace brýlí je oslavou nadčasové exkluzivity a elegance. Špičkové rámy jsou ozdobené s Maison Medusa a Řecku klíčovými logy, které představují ideál sofistikovaného, ​​volného a velmi žádoucí životního stylu.

Popis

Kolekce GLAM MEDUSA. Glamour, úspěch a extravagance rockové ikony dostávají kruhovou podobu díky nevšední interpretaci nejprodávanějšího trendu - Wide Round se spojuje s Glam Medusa. Elegantní kovové ikonické detaily a provokativní zrcadlové odstíny dodávají tomuto bezrámovému modelu inovativní vzhled pro všechny divy Versace.
 

Široký kulatý tvar s bezobrúčkovým kovovým rámem. Ikonická 3D kovová Medusa na přední straně. Lesklé kovové stranice s gravírovaným logem Versace

 

Parametry


Velikost


okuliare01

 

okuliare02

 

okuliare03

 

sluneční brýle Vercase VE 2176 125287

Značka:VERSACE
Kód:2176 125287
Dostupnost
Dostupnost: 8-14
Pohlaví:Dámske
Tvar brýlí:okrúhly
Materiál čočky:plast
Barva rámu:zlatá
Barva skla:šedášedo-ružová
Materiál rámu:kov
Délka stranice:135 mm
Šířka čočky:59 mm
Šířka nosníku:18 mm
UV filtr:400 UV
Polarizace:nie
Filtr kategorií:CAT 3
Možnost broušení dioptrických skel:nie
značka:VERSACE
Typ skla:polozrkadlovky
Typ rámu:bezrámové okuliare
Vaše cena: Kč 5.562
 
 

Sluneční brýle pro každého

Sluneční brýle jsou neodmyslitelnou součástí výbavy. Zda se chystáte na dovolenou, na delší cestu autem, či do přírody, sluneční brýle vám v tašce nesmí chybět. Kromě toho, že jde o stylový doplněk, primární funkcí je ochrana. Sluneční brýle chrání náš zrak a zabraňují přeexponovaný vstupu světla dovnitř oka. Sluneční brýle byste měli nosit iv případě, že nechcete mhouřit v světle a vytvářet tím zbytečně vrásky. Můžeme tedy klidně tvrdit, že sluneční brýle jsou také estetickou záležitostí. V této souvislosti jde io stylový doplněk, který nositeli dodá unikátní vzhled.

 

Brýle do slunečného počasí a jejich využití

Sluneční brýle potřebujeme při sportu, při procházce do přírody, u vody, či během řízení. Máme tedy širokou škálu, kde sluneční brýle můžeme využít. Právě proto se sluneční brýle rozdělují do několika kategorií, které jsou shodné právě se zabarvením skel. Obecně však platí, že čím intenzivněji světlo je v prostředí, ve kterém se nacházíme, tím tmavší zabarvení skel naše sluneční brýle potřebují. Třeba si také dávat pozor na sluneční brýle za volantem. Při řízení se také potřebujeme chránit před nadměrným slunečním světlem, ale na druhé straně se musíme ujistit, že jsou brýle, které při řízení nosíme, vhodné pro tento účel.

Velmi specifické jsou také sluneční brýle vhodné pro sport. Majitel sportovních slunečních brýlí se potřebuje soustředit na sportovní výkon a měl by mít proto i optimální sluneční brýle. Při vodních sportech se například využívají sluneční brýle s možností vyměňovat skla dle aktuálních světelných podmínek, případně i takové, jejichž filtry zabraňují vnímat odlesky na hladině.

 

Sluneční brýle na každou příležitost

Je možné vybrat si univerzální sluneční brýle, které obsáhnou širokou škálu prostředí, ve kterých je chceme využívat. Takové brýle nám budou dlouhodobě sloužit v tom případě, že se o ně budeme dobře starat. Údržba slunečních brýlí je velmi jednoduchá. Pevné pouzdro ochrání brýle před poškozením a jemná hadřík určena k čištění slunečních brýlí udrží skla i rámy čisté a připravené na další používání.

 
 
Proč nakupovat od nás

ikona

Jsme na trhu od roku 1991

ikona

Záruční a pozáruční servis

ikona

kamenná prodejna

ikona

exkluzivní značky

ikona

garance originality

ikona

autorizovaný distributor

 

Všechny naše sluneční brýle odesíláme v originálních pouzdrech výrobců s čistícím hadříkem na brýlové čočky a originální dokumentací výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze