Sluneční brýle Versace VE 4296 GB1-87

 
 
 

+421919413112 (PO-PIA 09:00 do 16:00)

 
 

Doprava zdarma na celém SR Doprava zdarma do ČR

 
 
 
Sluneční brýle > Sluneční brýle Versace VE 4296 GB1-87
 

Sluneční brýle

O značce

Versace je lifestylová značka pro moderní ženy a muže, kteří milují okouzlující luxus a výrazný osobní styl. Rafinovaný a inovativní design Versace brýlí je oslavou nadčasové exkluzivity a elegance. Špičkové rámy jsou ozdobené s Maison Medusa a Řecku klíčovými logy, které představují ideál sofistikovaného, ​​volného a velmi žádoucí životního stylu.

Popis

Exkluzivní hrubý rám se zlatým řeckým motivem značky Versace. Versace představuje silné akcenty, které navazují na řeckou scenérii.

Parametry


Velikost


 

 

 

Sluneční brýle Versace VE 4296 GB1-87

Značka:VERSACE
Kód:4296 GB1-87
Dostupnost
Dostupnost: 8-14
Pohlaví:Pánske
Tvar brýlí:hranatý
Materiál čočky:plast
Barva rámu:čierna
Barva skla:šedá
Materiál rámu:plast
Délka stranice:145 mm
Šířka čočky:59 mm
Šířka nosníku:16 mm
UV filtr:400 UV
Polarizace:nie
Filtr kategorií:CAT 3
Možnost broušení dioptrických skel:áno
značka:VERSACE
Typ skla:jednofarebné
Typ rámu:celorám
Dostupnost informací:Z dôvodu, že okuliare predávame aj v kamennej predajni, okuliare môžu byť okamžite dostupné alebo do 7-10 dní.
Vaše cena: Kč 4.590
Dostupné varianty
Dostupné v 2 variantách
Sluneční brýle Versace VE 4307 GB1/87
Sluneční brýle Versace VE 4307 GB1/87
Název zboží: Sluneční brýle Versace VE 4307 GB1/87
Kód: VE 4307 GB1/87
Dostupnost: 8-14
1
Cena produktu: Kč 4.455
 
 

Sluneční brýle pro každého

Sluneční brýle jsou neodmyslitelnou součástí výbavy. Zda se chystáte na dovolenou, na delší cestu autem, či do přírody, sluneční brýle vám v tašce nesmí chybět. Kromě toho, že jde o stylový doplněk, primární funkcí je ochrana. Sluneční brýle chrání náš zrak a zabraňují přeexponovaný vstupu světla dovnitř oka. Sluneční brýle byste měli nosit iv případě, že nechcete mhouřit v světle a vytvářet tím zbytečně vrásky. Můžeme tedy klidně tvrdit, že sluneční brýle jsou také estetickou záležitostí. V této souvislosti jde io stylový doplněk, který nositeli dodá unikátní vzhled.

 

Brýle do slunečného počasí a jejich využití

Sluneční brýle potřebujeme při sportu, při procházce do přírody, u vody, či během řízení. Máme tedy širokou škálu, kde sluneční brýle můžeme využít. Právě proto se sluneční brýle rozdělují do několika kategorií, které jsou shodné právě se zabarvením skel. Obecně však platí, že čím intenzivněji světlo je v prostředí, ve kterém se nacházíme, tím tmavší zabarvení skel naše sluneční brýle potřebují. Třeba si také dávat pozor na sluneční brýle za volantem. Při řízení se také potřebujeme chránit před nadměrným slunečním světlem, ale na druhé straně se musíme ujistit, že jsou brýle, které při řízení nosíme, vhodné pro tento účel.

Velmi specifické jsou také sluneční brýle vhodné pro sport. Majitel sportovních slunečních brýlí se potřebuje soustředit na sportovní výkon a měl by mít proto i optimální sluneční brýle. Při vodních sportech se například využívají sluneční brýle s možností vyměňovat skla dle aktuálních světelných podmínek, případně i takové, jejichž filtry zabraňují vnímat odlesky na hladině.

 

Sluneční brýle na každou příležitost

Je možné vybrat si univerzální sluneční brýle, které obsáhnou širokou škálu prostředí, ve kterých je chceme využívat. Takové brýle nám budou dlouhodobě sloužit v tom případě, že se o ně budeme dobře starat. Údržba slunečních brýlí je velmi jednoduchá. Pevné pouzdro ochrání brýle před poškozením a jemná hadřík určena k čištění slunečních brýlí udrží skla i rámy čisté a připravené na další používání.

 
 
Proč nakupovat od nás

ikona

Jsme na trhu od roku 1991

ikona

Záruční a pozáruční servis

ikona

kamenná prodejna

ikona

exkluzivní značky

ikona

garance originality

ikona

autorizovaný distributor

 

Všechny naše sluneční brýle odesíláme v originálních pouzdrech výrobců s čistícím hadříkem na brýlové čočky a originální dokumentací výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze